Krzysztof Kentla kentla@gazeta.pl

TENIS
01-340 Warszawa
ul. Rotundy 7
tel. (0-22) 524-71-11 w. 212
fax 524-78-46
Jeżeli chcesz dołączyć do grona członków stowarzyszenia wypełnij formularz zgłoszeniowy. Jest on dostępny w wersji do pobrania na stronie zawierającej informacje dla nowych członków.
Debiuty, rewanże, stałe fragmenty gry - relacja z 37. HMPD w Tenisie
Radość zwycięstwa mieszająca się ze łzami porażki. Gorących emocji, jak zwykle, nie brakowało podczas, jeszcze zimowego, marcowego weekendu na kortach warszawskiej Legii. Blisko pięćdziesięciu dziennikarzy i pracowników mediów z całej Polski stawiło się na doroczne 37. Halowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie by Mlekovita. Byłoby więcej, gdyby nie szalejące wirusy i kontuzje, które w ostatniej chwili zdziesiątkowały szeregi przedstawicieli mediów.
PROGRAM 37. HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI DZIENNIKARZY W TENISIE BY MLEKOVITA
Zapraszamy na 37. Halowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie
Informujemy, że 37. Halowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie odbędą się w dniach 13-15 marca 2015 r. na kortach KT Legia w Warszawie. Sponsorem głównym będzie Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita. Będzie więc ... smacznie :) Będą nagrody i dofinansowanie hotelu dla przyjezdnych. Szczegóły podamy w połowie lutego. Jednak już teraz prosimy, by każdy z Was postarał się skutecznie zaprosić do udziału przynajmniej jedną osobę z kręgów medialnych. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z podaniem REDAKCJI I ROKU URODZENIA na adres biuro@mediatenis.pl Przypominamy również o składkach członkowskich za rok 2015. Zapraszamy!
Projekt i realizacja Graffi Studio | Admin