Krzysztof Kentla kentla@gazeta.pl

TENIS
01-340 Warszawa
ul. Rotundy 7
tel. (0-22) 524-71-11 w. 212
fax 524-78-46
Jeżeli chcesz dołączyć do grona członków stowarzyszenia wypełnij formularz zgłoszeniowy. Jest on dostępny w wersji do pobrania na stronie zawierającej informacje dla nowych członków.
Zapraszamy na 37. Halowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie
Informujemy, że 37. Halowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie odbędą się w dniach 13-15 marca 2015 r. na kortach KT Legia w Warszawie. Sponsorem głównym będzie Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita. Będzie więc ... smacznie :) Będą nagrody i dofinansowanie hotelu dla przyjezdnych. Szczegóły podamy w połowie lutego. Jednak już teraz prosimy, by każdy z Was postarał się skutecznie zaprosić do udziału przynajmniej jedną osobę z kręgów medialnych. Prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z podaniem REDAKCJI I ROKU URODZENIA na adres biuro@mediatenis.pl Przypominamy również o składkach członkowskich za rok 2015. Zapraszamy!
Niezapomniany Konin A.D. 2014
Początek czerwca potrafi być naprawdę gorący. Przekonali się o tym dziennikarze, którzy przyjechali do słonecznego Konina, by rywalizować o tytuł najlepszego tenisisty środowiska medialnego. Kto wybrał się na 53. Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie ten z pewnością nie żałuje.
Program 53. Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Tenisie, 6-8 czerwca, Konin
Podajemy plan turnieju i dodatkowe informacje. Rozpoczynamy o 10.30 - prosimy o PUNKTUALNE przybycie.
Projekt i realizacja Graffi Studio | Admin