Krzysztof Kentla kentla@gazeta.pl

TENIS
01-340 Warszawa
ul. Rotundy 7
tel. (0-22) 524-71-11 w. 212
fax 524-78-46
Jeżeli chcesz dołączyć do grona członków stowarzyszenia wypełnij formularz zgłoszeniowy. Jest on dostępny w wersji do pobrania na stronie zawierającej informacje dla nowych członków.
Faworyci ze złotem
Już po raz 36. środowisko dziennikarskie zarażone tenisową gorączką spotkało się, by rywalizować w Halowych Mistrzostwach Polskich Dziennikarzy. Ponad 40 zawodników i zawodniczek w wieku od dwudziestu kilku do siedemdziesięciu kilku lat przez 3 dni rywalizowało na kortach warszawskiej Legii.
Zmarł Tomek Trzciński
Z wielkim żalem informujemy, że 3 marca br. zmarł Tomek Trzciński, długoletni dziennikarz PAP i członek naszego Stowarzyszenia. Znakomity dziennikarz, pasjonat sportu, dobry kolega. Miał niespełna 69 lat, zmogła go ciężka choroba. Pogrzeb odbędzie się w czwartek 6 marca. O godz. 11.00 w Kościele pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła, Warszawa ul. Puławska 434 (Pyry), rozpocznie się msza św., po której nastąpi wyprowadzenie zwłok na parafialny cmentarz.
List od Janusza Zielonackiego w sprawie odwołania obozu narciarskiego
Drodzy Przyjaciele, Z przykrością muszę Was poinformować, że nie będę mógł zorganizować obozu narciarskiego, który zawsze proponowaliśmy Wam w sąsiedztwie ogólnopolskiego finału zimowej edycji Family Cup.
Projekt i realizacja Graffi Studio | Admin