Krzysztof Kentla kentla@gazeta.pl

TENIS
01-340 Warszawa
ul. Rotundy 7
tel. (0-22) 524-71-11 w. 212
fax 524-78-46
Jeżeli chcesz dołączyć do grona członków stowarzyszenia wypełnij formularz zgłoszeniowy. Jest on dostępny w wersji do pobrania na stronie zawierającej informacje dla nowych członków.
Historia lubi się powtarzać

Ponad 40 dziennikarzy z całego kraju oraz jeden gość z dalekiej Australii, rywalizowało w 54. Letnich Mistrzostwach Polski Dziennikarzy w Tenisie. Obiektem, który gościł przedstawicieli mediów, był ponownie stołeczny klub Legia Warszawa.

54. LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI NA LEGII - program

Informujemy, że 54. Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie odbędą się w dniach 19-21 czerwca 2015 r. na kortach Legii w Warszawie.

 

Debiuty, rewanże, stałe fragmenty gry - relacja z 37. HMPD w Tenisie

Radość zwycięstwa mieszająca się ze łzami porażki. Gorących emocji, jak zwykle, nie brakowało podczas, jeszcze zimowego, marcowego weekendu na kortach warszawskiej Legii. Blisko pięćdziesięciu dziennikarzy i pracowników mediów z całej Polski stawiło się na doroczne 37. Halowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie by Mlekovita. Byłoby więcej, gdyby nie szalejące wirusy i kontuzje, które w ostatniej chwili zdziesiątkowały szeregi przedstawicieli mediów.

Projekt i realizacja Graffi Studio | Admin