linuxpl.com

Nasze miksty grały z klubem SPORTEUM

Nasze miksty grały z klubem SPORTEUM

Category : Wydarzenia

Nasz klub nawiązał bardzo sympatyczny kontakt z ośrodkiem tenisowym „Sporteum” na warszawskiej Choszczówce.
Pierwszym elementem współpracy był mecz mikstów: dziennikarze kontra klubowicze „Sporteum”. Oba kluby wystawiły po 8 mikstów. Z naszej strony wystąpiły pary: Sandra i Zbyszek Chmielewscy, Ania i Andrzej Bernatowie, Grażyna i Sławek Cholewińscy, Monika Małek i Krzysztof Janczar, Małgosia Barucka i Andrzej Siezieniewski, Celina Pawelec i Tomek Barański, Ania Ruszczak i Janusz Wiśnioch, Jola Budzowska i Wojtek Kaźmierczak.
Wszystkie pary dały z siebie wszystko, jednak przyszło nam uznać wyższość klubowiczów „Sporteum”; ulegliśmy 14:18. Graliśmy w dwóch grupach, systemem każdy z każdym, a każdy wygrany mecz przynosił 1 punkt. Najlepiej spisała się nasza mistrzowska para z Gdyni – Celina i Tomek – która wygrała wszystkie mecze. Naszych reprezentantów trochę usprawiedliwia fakt, że „Sporteum” nieco wspomagał się trenerami pracującymi w klubie.
W planach współpracy ze „Sporteum” jest kilka przedsięwzięć, m.in. rozgrywania na tamtejszych kortach cyklu dziennikarskiego Grand Prix. Szczegółowe informacje na ten temat – wkrótce.
Szczegóły dotyczące działalności klubu „Sporteum” na stronie www.sporteum.pl