linuxpl.com

Trzeci turniej ORICO Grand Prix Dziennikarzy 2008 rozegrany

Trzeci turniej ORICO Grand Prix Dziennikarzy 2008 rozegrany

Category : Wydarzenia

W ostatni letni weekend rozegraliśmy trzeci z cyklu turniejów ORICO Grand Prix Dziennikarzy 2008. Mecze na wysokim poziomie, dużo emocji, a wszystko, jak zwykle, w duchu fair play, sprawiły, że kolejne tenisowe spotkanie członków naszego Stowarzyszenia przebiegło w niezwykle sympatycznej atmosferze.

Wśród pań triumfowała Jola Budzowska wygrywając w finale z Małgosią Barucką 9/3. Udany debiut w naszych rozgrywkach zanotowała Kasia Błaszczyk, zajmując trzecie miejsce.
Aktualny mistrz Polski dziennikarzy, Tomek Barański, nie pozostawił wątpliwości, że na tytuł zasłużył. W męskiej kategorii open był najlepszy. W kategorii panów 55+ główną pulę zgarnął Andrzej Karczewski. Do końca nie było wiadomo, kto będzie górą. Ostatni mecz decydował o wygranej całej grupy. Po ciężkim meczu pełnym dramatycznych zwrotów akcji, Andrzej Karczewski wygrał z Andrzejem Siezieniewskim 9/7. Gratulujemy!

Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez sponsora tytularnego, firmę ORICO. Panie, które zajęły pierwsze trzy miejsca, dodatkowo zostały uhonorowane podarunkami piękności, ufundowanymi przez Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris z ul. Racławickiej w Warszawie.
Zawodnicy, odpoczywający między kolejnymi meczami, mogli posilić się zdrowymi daniami przygotowanymi na bazie produktów ORICO przez kucharza tejże firmy.
W trakcie turnieju przeprowadzono loterię, w której szczęśliwi wybrańcy wylosowali upominki i zaproszenia na premierę nowego XC60, ufundowane przez warszawskiego dealera Volvo z ul. Płowieckiej. Klub Tenisowy Sporteum zadbał o to, aby nikt nie wyszedł z pustymi rękami. Na każdego uczestnika czekało coś miłego.

Pożegnaliśmy lato, ale to nie koniec rozgrywek ORICO GP. W czwartej, listopadowej edycji, ostatnia szansa na zdobycie punktów do rankingu, który wraz z wynikami załączamy poniżej.
Zapraszamy już dziś.

Anna Ruszczak