linuxpl.com

Mistrzowskie deble w Szczecinie

Mistrzowskie deble w Szczecinie

Category : Wydarzenia

Nasz klubowy Kolega, Mistrz Polski Dziennikarzy w Tenisie AD 2011, Krzysztof Kentla, triumfował wraz z partnerem Zbigniewem Ryngwelskim, przedstawicielem lokalnych mediów, w tegorocznym, 6. Memoriale Jacka Taczalskiego w Szczecinie.

24 dziennikarzy akredytowanych przy turnieju Pekao Szczecin Open 2011 zagrało w tegorocznym Memoriale ku pamięci zmarłego dziennikarza sportowego ze Szczecina, wielkiego przyjaciela turnieju – Jacka Taczalskiego. Pary losowane na zasadzie „lucky doubles” świetnie się bawiły w nocnym turnieju, który udał się mimo niesprzyjającej aury. Uczestnicy, a wśród nich kilku członków naszego Klubu, grali najpierw w grupach, aby od ćwierćfinałów rywalizować systemem pucharowym.

A oto wyniki:

I miejsce Kentla Krzysztof / Ryngwelski Zbigniew
II miejsce Dziedzic Krzysztof / Wiśniewski Andrzej
III miejsce Sikora Sylwester / Turczyński Jacek
III miejsce Ansion Janusz / Niedźwiecki Mariusz

Gratulujemy!

Tekst: Anna Ruszczak
Materiały: Pekao Szczecin Open 2011