linuxpl.com

Dziennikarskie smecze na poznańskiej Olimpii

Dziennikarskie smecze na poznańskiej Olimpii

Category : Wydarzenia

51. Letnie Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie PIOTR i PAWEŁ MEDIA CUP 2012 rozegrano na kortach TS Olimpia w Poznaniu, z udziałem blisko 50 ludzi pióra i mikrofonu z całej Polski. Nie zawiedli stali bywalcy z Wrocławia, Lublina, Krakowa, Warszawy, Łodzi, Słupcy, Poznania.

Alicja Resich-Modlińska, AnnaMajewska oraz Aleksy Kosman, Krzysztof Kentla, Rafał Jaworski i Grzegorz Święcicki zdobyli tytuły tenisowych mistrzów Polski dziennikarzy w grach pojedynczych.

W deblu kobiet zwyciężyła para Resich-Modlińska,Majewska, w deblu mężczyzn – Tomasz Barański, Zbigniew Iciaszek, a w mikście – paraMajewska, Wojciech Kaźmierczak. Turniej pocieszenia zakończył zwycięsko Marcin Maciocha.

Zwycięzcy otrzymali puchary a dla wszystkich uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

W piątek i sobotę po zakończonych meczach odbyły się imprezy integracyjne przy grillu. Gospodarzem piątkowej imprezy był Starosta Poznański Jan Grabkowski.

Podczas turnieju można było także śledzić zmagania młodych profesjonalnych tenisistów, którzy rywalizowali w Międzynarodowym Turnieju ITF do lat 18.

Turniej nie odbyłby się bez wsparcia Sponsorów, którym serdecznie dziękujemy.

Sponsor tytularny: Piotr i Paweł
Sponsor napojów dla zawodników: Coca-Cola HBC Polska (Powerade i Kropla Beskidu).
Fundatorzy nagród: dystrybutor marek Pacific, Isospeed, Toalson; warszawska Restauracja Enoteka; Radio PiN; Urszula Święcicka – zestawy kosmetyków Oriflame.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne turnieje, o których będziemy informować na naszej stronie i profilu na facebook’u.