linuxpl.com

Informacja prasowa – 35. Halowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie

Informacja prasowa – 35. Halowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie

Category : Wydarzenia

Warszawa, 2 kwietnia 2013 r. – W dniach 5-7 kwietnia 2013 r. w Warszawie na kortach Klubu Tenisowego Legia odbędą się 35. Halowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie, w których weźmie udział ok. 50 dziennikarzy z całej Polski. Impreza organizowana jest od połowy lat 80. przez Stowarzyszenie Tenisowo-Narciarski Klub Dziennikarzy MEDIA, od kilku lat w partnerstwie z LOTTO.

Tradycyjnie, już po raz 35. reprezentanci polskich mediów – od telewizji przez radio i prasę po Internet – spotkają się podczas Halowych Mistrzostw Dziennikarzy w Tenisie, rozgrywanych na kortach warszawskiego Klubu Tenisowego Legia w dniach 5-7 kwietnia 2013 r. Chęć udziału w turnieju zgłosiło prawie 50 osób, kobiet i mężczyzn z całej Polski, z tytułów ogólnopolskich, regionalnych i lokalnych. W sobotę 6 kwietnia br., jako impreza towarzysząca, odbędzie się Turniej Przyjaciół Klubu, w którym wezmą udział znani z ekranu i sceny artyści oraz przedstawiciele sponsorów i partnerów Mistrzostw. Imprezy sportowe organizowane przez Stowarzyszenie Tenisowo-Narciarski Klub Dziennikarzy MEDIA mają na celu propagowanie aktywnego i zdrowego stylu życia oraz integrację środowiska dziennikarskiego.

Partnerem głównym Mistrzostw jest LOTTO. Partnerami Mistrzostw są dystrybutor marek Pacific, Isospeed i Toalson oraz Coca-Cola HBC Polska (marki Powerade i Kropla Beskidu). Patronat medialny objęli Radio PiN i SportUp.tv.

***
O organizatorze:

Stowarzyszenie Tenisowo-Narciarski Klub Dziennikarzy MEDIA powstało w 2000 r. i skupia obecnie ponad 100 członków z całej Polski. To klub dziennikarzy, którzy propagują uprawianie zdrowego i aktywnego stylu życia, szczególnie grę w tenisa i jazdę na nartach. Klub jest członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Tenisowego Dziennikarzy (AITJ). Głównym powodem sformalizowania trwającego ponad 50 lat działania Klubu była chęć odwdzięczenia się AITJ za 29 lat zapraszania reprezentacji Polski na coroczne Mistrzostwa Świata, które przez te lata odbywały się przeważnie w krajach Europy Zachodniej. W 2002 r. w Szczecinie Klub zorganizował 25. Tenisowe Mistrzostwa Świata Dziennikarzy, a trzy lata później w 2005 r. w Warszawie. Od początku istnienia Klub organizuje coroczne, halowe i letnie, Tenisowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy, a także letnie turnieje z cyklu Grand Prix Dziennikarzy.
Więcej o Klubie i jego aktywnościach na www.mediatenis.pl oraz profilu facebook https://www.facebook.com/#!/pages/Stowarzyszenie-Tenisowo-Narciarski-Klub-Dziennikarzy-Media/114030345351433.

Kontakt dla mediów:
Anna Ruszczak
Tel. 602515262
E-mail: biuro@mediatenis.pl