linuxpl.com

Zapraszamy na I Grand Prix Dziennikarzy w Tenisie o Puchar LOTTO 2013 Powrót

Zapraszamy na I Grand Prix Dziennikarzy w Tenisie o Puchar LOTTO 2013 Powrót

Category : Wydarzenia

Informujemy, że pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Dziennikarzy w Tenisie o Puchar LOTTO 2013 odbędzie się w dniach18-19 maja w Słupcy k/Konina na kortach Słupeckiego Towarzystwa Tenisowego.

Zgłoszenia (nazwisko, redakcja, rok urodzenia) oraz potrzebę hotelu (rezerwacja wyłącznie przez biuro Stowarzyszenia) należy kierować na adres biuro@mediatenis.pl do 12 maja.

Stowarzyszenie w 100% pokrywa koszty jednego noclegu członków Klubu z 18 na 19 maja (z opłaconymi składkami na 2013 rok). Dla pozostałych oraz osób towarzyszących koszt noclegu ze śniadaniem wynosi 60 zł od osoby.
Czeka na nas położony w urokliwym miejscu Ośrodek Edukacji Przyrodniczej w Lądzie w Nadwarciańskim Parku Krajobrazowym (10 km od Słupcy)

Turniej rozpocznie się w sobotę o godz. 11.00 – losujemy i gramy do wieczora. Zakończenie planowane jest ok. godz. 15.00 w niedzielę.
W sobotę na uczestników turnieju będzie czekać małe conieco z grilla a o 20.00 zapraszamy na wieczorek integracyjny w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej w Lądzie.

Wpisowe dla osób niezrzeszonych w Klubie wynosi 40 zł.

W tym roku do rankingu Grand Prix zaliczane są również punkty z Halowych i Letnich Mistrzostw Polski Dziennikarzy.

Partnerem Głównym, dzięki którego wsparciu możemy zorganizować Grand Prix Dziennikarzy w Tenisie 2013 jest LOTTO.

W imieniu naszych słupeckich Przyjaciół serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników mediów, którzy grają amatorsko w tenisa. Zachęcajcie Koleżanki i Kolegów bez względu na poziom gry. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa! 🙂

Z tenisowym pozdrowieniem
Wasz Zarząd