linuxpl.com

Zapraszamy na II Grand Prix o Puchar Lotto w Inowrocławiu

Zapraszamy na II Grand Prix o Puchar Lotto w Inowrocławiu

Category : Wydarzenia

Informujemy, że drugi turniej z cyklu Grand Prix Dziennikarzy w Tenisie o Puchar LOTTO 2013 odbędzie się w dniach 5-6 października na kortach OSiR w urokliwym uzdrowisku Inowrocław. Będzie to ostatni turniej, który wyłoni zwycięzców całorocznego rankingu.

Zgłoszenia (nazwisko, redakcja, rok urodzenia) oraz potrzebę hotelu (rezerwacja wyłącznie przez biuro Stowarzyszenia) należy kierować na adres biuro@mediatenis.pl do 20 września. Przy zgłoszeniach w późniejszym terminie nie gwarantujemy rezerwacji hotelu.

Stowarzyszenie dofinansowuje koszty jednego noclegu z 5 na 6 października w wysokości 43 zł dla członków Klubu z opłaconymi składkami na bieżący rok. Dla pozostałych oraz osób towarzyszących koszt noclegu ze śniadaniem wynosi 86 zł w pokoju dwuosobowym i 117 zł w pokoju jednoosobowym. Pełną opłatę za hotel należy przelać na konto Stowarzyszenia do 20 września.

Hotel SOLANKI Medical SPA znajduje się w pobliżu kortów tenisowych w pięknym ponad stuletnim parku niedaleko centrum Inowrocławia.

Turniej rozpocznie się w sobotę o godz. 11.00 – losujemy i gramy do wieczora. Zakończenie planowane jest ok. godz. 15.00 w niedzielę. Gramy na 5 otwartych kortach ziemnych, w przypadku niepogody w hali. W sobotę o 20.00 tradycyjnie spotykamy się na wieczorku integracyjnym.

Na zwycięzców rankingu czekają nagrody w postaci bonów upominkowych Sodexho a na wszystkich uczestników turnieju atrakcyjne nagrody w tomboli.
Wpisowe dla osób niezrzeszonych w Klubie wynosi 40 zł.

Partnerem Głównym, dzięki którego wsparciu możemy zorganizować Grand Prix Dziennikarzy w Tenisie 2013 jest LOTTO.

Patronat Honorowy nad turniejem objął Pan Ryszard Brejza, Prezydent Miasta Inowrocławia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników mediów, którzy grają amatorsko w tenisa. Zachęcajcie Koleżanki i Kolegów bez względu na poziom gry. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa! 🙂

Z tenisowym pozdrowieniem
Wasz Zarząd