linuxpl.com

Okolski z Mayą wygrywają Turniej o Puchar Burmistrza Ożarowa Maz.

Okolski z Mayą wygrywają Turniej o Puchar Burmistrza Ożarowa Maz.

Category : Wydarzenia

Poznaliśmy zwycięzców Turnieju Tenisowego o Puchar Burmistrza Ożarowa Mazowieckiego. Wśród 14 par utworzonych z dziennikarzy, którzy przyjechali do Ożarowa z różnych miejsc Polski, w turnieju deblowym najlepsi okazali się Dariusz Okolski w parze z Oskarem Mayą. Pokonali oni w finale Tomasza Barańskiego i Janusza Wiśniocha. Z pucharami za trzecie miejsce wracała do domów para Jarosław Słonowski i Maciej Chrzanowski.

Dziękujemy uczestnikom za liczne przybycie i tenisowe emocje. Podczas naszej sobotniej rywalizacji gościliśmy burmistrza Ożarowa Maz. Pawła Kanclerza. Otworzył nasz turniej, ale także przez kilkadziesiąt minut rywalizował z nami na korcie.

n/z burmistrz Ożarowa Maz. Paweł Kanclerz

Turniej o Puchar Burmistrza Ożarowa Maz. został rozegrany po raz drugi. Graliśmy w niezwykle gościnnym klubie Tenes w Jawczycach.

Stowarzyszenie Tenisowo-Narciarski Klub Dziennikarzy Media dziękuje Gminie Ożarów Mazowiecki za pomoc w zorganizowaniu tego tenisowego spotkania.

Najlepsza trójka turnieju. Od lewej: Tomasz  Barański i Janusz Wiśnioch II  m-ce), Dariusz Okolski i Oskar Maya (I m-ce) oraz Jarosław Słonowski i Maciej Chrzanowski (III m-ce).