linuxpl.com

[2018] Klub MEDIA – terminarz turniejów

[2018] Klub MEDIA – terminarz turniejów

Category : Wydarzenia

Informujemy, że w roku 2018 planowane są następujące wydarzenia i aktywności Klubu MEDIA:

 

III Puchar Burmistrza Ożarowa Maz. [19.05], klub Tenes, Jawczyce

 

  1. Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie [31.05 – 3.06], Olsztyn, OKT Jodłowa

 

III Puchar Niepodległości Dziennikarzy w Tenisie [9-11.11], Warszawa, korty WKT Mera

*Klub MEDIA zastrzega, że terminy oraz miejsca rozgrywania poszczególnych turniejów mogą – z przyczyn od nas niezależnych – ulec zmianie.

Z pomysłem wydania książki na 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości zwrócił się do nas red. Zbyszek Chmielewski. Tytuł książki „Rotmistrz Henryk Leliwa-Roycewicz i jego żołnierze”.

Rotmistrz Roycewicz, obok Janusza Kusocińskiego i Bronisława Czecha to jedna z najwybitniejszych postaci w historii sportu polskiego. Jego nazwisko zostało zapomniane i przez wiele dziesięcioleci było na indeksie, ponieważ rotmistrz po 1945 roku był więźniem politycznym.

Nakład – 1000 egzemplarzy. Koszt wydania ok. 40 tys. zł. Szukamy finansowania wydawnictwa. Jeżeli ktoś może włączyć się w pomoc związaną z przygotowaniem książki, albo zna osoby i  instytucje, które zechciałyby pomóc finansowo w jej wydaniu – prosimy o kontakt.


Za nami już Halowe MP Dziennikarzy w Tenisie, [16-18.03], Warszawa, korty KT Legia. Więcej o tym wydarzeniu przeczytasz tu: O HMPD w Tenisie