linuxpl.com

Klinika RevitaLife partnerem Klubu MEDIA

Klinika RevitaLife partnerem Klubu MEDIA

Category : Wydarzenia

Ideą kliniki RevitaLife jest kompleksowe podejście do każdego z gości, uwzględniające jego indywidualne potrzeby i preferencje. Dlatego też w ofercie kliniki znalazł się szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, pozwalających zadbać o swój wygląd i skutecznie walczyć z procesami starzenia się, poprawić kondycję i stan nie tylko skóry, ale i całego organizmu.

Wyróżnikiem RevitaLife jest możliwość skorzystania m.in. z terapii komórkami macierzystymi, zarówno w zakresie medycyny estetycznej, jak i leczenia schorzeń ortopedycznych. Ciekawą propozycję stanowią także autorskie terapie dożylne – czyli zbilansowane, dobrane do indywidualnych zapotrzebowań koktajle zawierające witaminy, aminokwasy, minerały i antyoksydanty, pozwalające szybko zregenerować organizm i wspomóc go w o okresie zmniejszonej odporności lub zwiększonego stresu. Powyższe składniki podawane w formie kroplówki, stanowią również wspaniałe wsparcie dla zabiegów medycyny estetycznej, pobudzając „od wewnątrz” procesy regeneracji tkanek oraz w medycynie regeneracyjnej przyśpieszając regenerację stawów i tkanek miękkich narządu ruchu.
RevitaLife to miejsce, które może poszczycić się dostępnością profesjonalnych zabiegów, które wykonywane są z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii także z zakresu kosmetologii HI-TECH. Wśród dostępnych metod goście znajdą terapie modelujące sylwetkę i pozwalające skutecznie walczyć z cellulitem, a także szeroką gamę peelingów medycznych i zabiegów relaksujących.

 

MEDYCYNA REGENERACYJNA – ZAPOMNIJ O BÓLU!
Medycyna regeneracyjna jest dedykowana pacjentom ze schorzeniami narządu ruchu oraz osobom prowadzącym aktywny tryb życia, intensywnie trenującym amatorsko i zawodowo, narażonym na kontuzje, a także pacjentom w trakcie rekonwalescencji po różnego typu operacjach.
Komórki macierzyste to rozwiązanie o ogromnych możliwościach. Innowacyjna metoda regeneracji tkanek miękkich poprzez podanie nowatorsko oddzielonych komórek macierzystych o największych możliwościach naprawczych. Terapia regeneracyjna dotyczy narządu ruchu – w szczególności schorzeń stawu kolanowego, a także ścięgien i więzadeł kończyn górnych i dolnych. W medycynie regeneracyjnej narządu ruchu zabieg przeznaczony jest dla osób narażonych na kontuzje – trenujących amatorsko i zawodowo, z chorobami stawu kolanowego o różnych przyczynach i stopniu uszkodzenia, a także innych chorobach tkanek miękkich narządu ruchu (łokieć tenisisty, łokieć golfisty, zespół bolesnego barku). Często zabieg ten jest alternatywą dla wstawienia protezy stawu u osób starszych.
Osocze bogatopłytkowe przygotowane innowacyjnym komputerowym separatorem komórkowym Angel jest wysokostężonym koncentratem płytek krwi i regenerujących czynników wzrostu. Podanie skoncentrowanego osocza bogatopłytkowego indukuje mechanizm naprawy tkanek, wspierając leczenie schorzeń ortopedycznych zarówno u osób młodych, jak i starszych.
Kwas hialuronowy jest jedną z najważniejszych składowych odżywczych mazi stawowej. Znakomicie wiąże ze sobą cząsteczki wody, dając dobre nawodnienie poszczególnych struktur stawu. Podany dostawowo jest w stanie wytworzyć warstwę ochronno – odżywczą dla chrząstki, pozwala na lepszą pracę stawu i mniejsze dolegliwości bólowe oraz jego szybszy powrót do sprawności.

Dr Witold Owczarek, specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu:
„Dzięki nowoczesnej medycynie regeneracyjnej wykorzystywanej w ortopedii, możemy zastosować nowatorskie technologie wykorzystujące nasze wewnętrzne zasoby: komórki macierzyste i czynniki wzrostu o dużych zdolnościach regeneracyjnych, które pozwalają nam leczyć choroby narządu ruchu, a pacjentom poprawić komfort życia zmniejszając ich dolegliwości bólowe i odzyskać pożądaną sprawność.”

DANE KONTAKTOWE KLINIKI:
RevitaLife Medical Clinic | ul. Rabindranatha Tagore 3/2.3 | 02-647 Warszawa | rejestracja@revitalife.pl | 539 333 777 | revitalife.pl