linuxpl.com

Klub Dziennikarzy MEDIA mistrzem Business Tennis League w sezonie 2018/2019!!!

Klub Dziennikarzy MEDIA mistrzem Business Tennis League w sezonie 2018/2019!!!

Category : Wydarzenia

Klub MEDIA mistrzem Business Tennis League w sezonie 2018/2019!!! Wiele godzin spędzonych na kortach, mecze z wymagającymi przeciwnikami. Dziękujemy organizatorom #BTL i reprezentantom Stowarzyszenia Tenisowo-Narciarski Klub Dziennikarzy Media za wielkie emocje, drużynową postawę i grę zawsze fair play.
Naszą drużynę reprezentowali w sezonie 2017/2018 m.in.: Marzena Rowicka, Marta Leleniewska, Agnieszka Kaleta, Maciej Łuczak, Łukasz Wiśniewski, Witek Korczyc, Radosław Kulpa, Wojciech Szacki, Tomasz Barański, Piotr Urbański, Jerzy Wasowski, Jerzy Pawłowski, Oscar Maya, Grzegorz Kaczmarski, Krzysztof Doliński, Kamil Kawałko, Andrzej Siezieniewski oraz Piotr Trojanowski.

Wicemistrzem Ligi została drużyna PwC 

Trzecie miejsce zajął ubiegłoroczny zwycięzca – BNP PARIBAS. 

Dwóch kapitanów wzajemnie się dopingujących – znawców tenisa oraz bank informacji o drużynach przeciwnych – tędy wiodła droga do zwycięstwa

W rozgrywkach II Ligi BTL występuje także druga drużyna Klubu Media. Jej kapitanem jest Sławek Cholewiński. Po zakończeniu ostatniej kolejki rozgrywek, podamy miejsce, które ostatecznie zajął Klub MEDIA II.

Przypominamy jednocześnie o turnieju indywidualnym i zakończeniu sezonu. Wydarzenie planowane jest na niedzielę 9 czerwca. Korty Orzeł, Warszawa, ul. Podskarbińska.

Uroczyste zakończenie połączone z grillem oraz wręczenie pamiątkowych nagród planowane jest na godz. 20.00. Zapraszamy wszystkich członków i przyjaciół naszych drużyn.

 

 

n/z (P/L): Krzysztof Doliński, Marzena Rowicka (Klub Media) po meczu z mikstem PKO BP: Grzegorzem Figurą i Iwona Zdanowicz.

Więcej informacji o rozgrywkach: http://btltenis.pl/