linuxpl.com

[ZAPISY] Treningi tenisowe klubu MEDIA

[ZAPISY] Treningi tenisowe klubu MEDIA

Category : Wydarzenia

W myśl hasła „w grupie raźniej” Klub Dziennikarzy MEDIA zaprasza członków Stowarzyszenia oraz przyjaciół naszego Klubu na treningi tenisowe mające na celu naukę oraz doskonalenie umiejętności tenisowych (ze szczególnym uwzględnieniem gry podwójnej).

Informacje i zapisy u naszego klubowego kolegi, licencjonowanego (PZT i ITF) instruktora tenisa Jana Krakowiaka. tel. 696 297 513.

Miejsce i termin – do ustalenia. Proferowana lokalizacja: korty Pro Play (Ochota). Osoby zainteresowane partycypują solidarnie w kosztach wynajmu kortu, ew. w pokryciu  gaży trenera (do ustalenia). Możliwe jest ponadto zapraszanie na poszczególne zajęcia wybranych trenerów tenisa, utytułowanych zawodników, w celu wspólnych treningów.

Piłki i napoje (w miarę możliwości) zapewnia Klub MEDIA.

Oferta przeznaczona jest dla członków rzeczywistych i wspierających z opłaconymi składkami.

Zarząd Klubu MEDIA

ps. czasu na czytanie gazet na pewno nie będzie 🙂

Warsaw, Poland – 2016 June 04: Tennis fan reads the newspaper during 55. Tennis Polish Championships of Journalists at Legia Tennis Club June 04, 2016 in Warsaw, Poland.
Photo by © Adam Nurkiewicz