linuxpl.com

Kompletujemy drużyny do BTL oraz turniej mikołajkowy w Kozerkach. Informacje Klubu MEDIA

Kompletujemy drużyny do BTL oraz turniej mikołajkowy w Kozerkach. Informacje Klubu MEDIA

Category : Wydarzenia

Szanowni Państwo!

informujemy, że nasz Klub od października 2019 r. będzie ponownie uczestniczył w rywalizacji w ramach warszawskiej ligi biznesowej  – Business Tennis League. 

Czytaj więcej o BTL

W sezonie 2018/2019 drużyna Klubu MEDIA okazała się najlepsza.

W sezonie 2019/2020 wystawiamy dwie drużyny: Klub MEDIA (duża siła gry) I i Klub MEDIA II (poziom rekreacyjny). Zależy nam na tym, żeby nasz Klub reprezentowała możliwie szeroka grupa tenisistek i tenisistów. Dlatego Klubowiczów, którzy chcieliby brać udział w tych rozgrywkach, proszę o zgłoszenia na maila: biuro@mediatenis.pl.

Zostaną utworzone dwie drużyny, a reprezentanci poszczególnych drużyn Klub MEDIA I i Klub MEDIA II wybiorą spośród siebie kapitana, który będzie odpowiedzialny za budowanie drużyny, optymalne składy na mecze oraz kontakt z organizatorami.

***

14 grudnia w Klubie Tenis Kozerki organizujemy mikołajkowy turniej na zakończenie sezonu – I Turniej Dziennikarzy o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego.

Gramy pod pięknym balonem Klubu Tenis Kozerki (4 korty ziemne, zaplecze gastronomiczne, wygodne miejsca do kibicowania).

Planowane: deble, miksty oraz  turnieju tie-breakowy. W planach – ciepły posiłek.

Już dziś zapraszamy! Rezerwujcie czas w przedostatnią sobotę przed Bożym Narodzeniem.

Tomasz Barański, prezes Klub MEDIA