linuxpl.com

[24.09] Tenisowy mikro grant dla dzieci w Kozerkach

[24.09] Tenisowy mikro grant dla dzieci w Kozerkach

Category : Wydarzenia

„Tenisowo-pływackie wakacje. Warsztaty dla dzieci i młodzieży”, to projekt promujący wśród najmłodszych aktywny wypoczynek, rekreację i aktywność  sportową.

KIEDY: 24.09.2023, godz. 10.00 -16.00

GDZIE: AKADEMIA TENIS KOZERKI

ZAPISY: mail: koordynator@mediatenis.pl

***

Stowarzyszenie Tenisowo-Narciarski Klub Dziennikarzy MEDIA w dniu 24 września na kortach Akademii Tenisowej w Kozerkach zorganizuje warsztaty i konkursy tenisowe dla ok. 40 dzieci i młodzieży, które będą prowadzone przez miejscowych trenów wraz z zaproszoną „gwiazdą” – znanym byłym tenisistą, komentatorem tenisa lub dziennikarzem tenisowym.

Impreza odbędzie się w godz. 10 00 – 16 00. W trakcie eventu sportowego w formie pikniku z licznymi konkursami sportowymi, pokazami i zabawami dla najmłodszych, uczestnicy będą mogli nie tylko dobrze i aktywnie się bawić, ale także podnieść swoje umiejętności ruchowe i wykonać swój pierwszy tenisowy krok – poznać podstawowe zasady i technikę tenisa. Będą zabawy tenisowe, slalomy z piłka i rakietą, żonglerka piłkami tenisowymi, szkolenia z prawidłowego uchwytu rakiety, technika uderzeń z forhendu i backandu i wiele innych.

Wydarzenie bezpłatne!