linuxpl.com

Grand Prix Dziennikarzy 2009 rozpoczęte

Grand Prix Dziennikarzy 2009 rozpoczęte

Category : Wydarzenia

W majowy weekend rozpoczęliśmy cykl turniejów tenisowych Grand Prix Dziennikarzy 2009 w Klubie Tenisowym Sporteum w malowniczej Choszczówce.

Wśród kobiet prym wiodła nieprzerwanie Halowa Mistrzyni Polski 2009, Katarzyna Błaszczyk, która pokonała w finale Olgę Gajdę 9/1. W kategorii panów open po raz kolejny niepokonany okazał się Tomasz Barański, zwyciężając po zaciętej finałowej walce Oskara Mayę 9/6. Niespodzianek nie było również w męskiej kategorii 50+. Grzegorz Szczepański musiał w finale uznać wyższość Andrzeja Karczewskiego, który wygrał 9/0.

Wydawało się, że deszczowe ciężkie chmury popsują nam szyki, ale nic bardziej mylnego. Nasze spotkanie przebiegło w niezwykle przyjemnej i wesołej atmosferze. Można powiedzieć, że wygrali wszyscy, gdyż w trakcie turnieju odbyła się loteria, w której atrakcyjne upominki ufundował Totalizator Sportowy, Sponsor całego cyklu turniejów.

A to dopiero początek! Przed nami jeszcze spora dawka tenisa, bo aż dwa turnieje z cyklu Grand Prix 2009. Zawodnicy, którzy – w swoich grupach wiekowych – zgromadzą najwięcej punktów, 4 października otrzymają nagrody pieniężne.

Zapraszamy już dziś!

Anna Ruszczak